Whatsapp Destek
Web Sitenizi Kendiniz Yönetin
BİLGİ Hattı
0.850 303 02 04 - 0.533 200 02 04
Web Sayfanız Yönetilebilir Olmalıdır

 

yonetilebilir_web_sitesiwww.EnUcuzWebSayfasi.com WebSeti web sistemimiz tamamem arama motorlarına (google,yandex vs) uygun olara kodlanmıştır. Sitenizin içeriğini sürekli güncelleyerek arama motorlarında üst sıralara çıkabilirsiniz. Bu neden den web sayfalarını yönetimi tamamen sizede olmalı. Dilediğiniz zaman web sayfanız üzerinde değişiklikler yapabilmelisiniz.
Web sistemimiz tamamen yönetilebilir olup özellikleri aşağıdadır. Ve sadece 1299.00 TL +kdv / yıl.

 

İnteraktif Web Sitesinin Özellikleri
 • Tanım : www.EnUcuzWebSayfasi.com WEB SETİ web sitesi, firma sahiplerinin, web sitelerindeki düzenlemelerde kimseye ihtiyaç duymadan kullanımı kolay ve güvenli bir şekilde düzenlemelerine imkan tanıyan bir sistemdir. Bu sistem, tarafımızdan geliştirilmiş olup, mevcut web siteleri ile kıyaslanamayacak kadar mükemmeldir. Aşağıda bahsedilen modüller (sistemler) web sitesine yüklenecek olup dilediğinizde aktif veya pasif hale getirebilirsiniz.
 • Sitenin Bölümleri : WEB SETİ web sitesi 2 ayrı bölümden oluşmaktadır.
 • Ziyaretçi bölümü : Bu bölüm, web sayfasınızı ziyaret eden ziyaretçilerin kullandığı kısımdır. ziyaretçiler sizin yayınladığınız bilgileri bu kısım üzerinden görürler.
 • Yönetici bölümü : Bu bölüm site sahibinin site üzerindeki bilgileri düzenleyebildiği, silebildiği ve ekleyebildiği bölümdür. Kullanıcı adı ve şifre ile girilen bu bölüm özel bir güvenlik sistemi ile korunmaktadır.
 • Site yönetimi tamamen site sahibinin elindedir : Site sahibi site üzerinde istediği bilgiyi değiştirebilir, ekleyebilir, silebilir veya geçici olarak kullanımını durdurabilir.
 • Değişebilen Web Site Arayüzü : Web sitenizin tasarımını yönetici paneli içinde bir butona basarak otomatik olarak değiştirebilirsiniz. Bu sayede sayfasınızı ziyaret eden müşterileriniz sürekli ilgi odağı olacaksınız.
 • Web yönetimli sayfalar : Tüm sayfalar (özel statüdeki sayfalar hariç.) kullanıcı tarafından internet üzerinden düzenlenebilmektedir. Bunu sağlamak üzere, özel bir tasarım programı internet üzerinde çalışmaktadır. Bu sistem üzerinden siteye resim eklemek, sayfaları düzenlemek, yeni sayfa eklemek ve sayfaları silmek çok kolaydır.
 • Yabancı Dil Desteği : İstenilen 5 dil için WEB SETİ  web sitesini kullanabilirsiniz. Yönetim paneli üzerinden yabancı diller için sayfalar dinamik olarak düzenlenebilir.
 • Haberler : Site üzerinde otomatik olarak haber sistemi mevcuttur. Haberler yine yönetici sayfasından eklenmekte ve istenilen sayfada gösterilmesi sağlanabilmektedir. Haberler üzerindeki yönetim yine site yöneticisindedir. Site yöneticisi yine sayfalarda olduğu gibi haberler bölümünde de yeni haber ekleyebilir, düzenleyebilir ve silebilir. Sitede üç tür haber ekleye bilirsiniz
 • Animasyon Haber : Yaptığınız işe ile ilgili haberlerinizi ve duyurularınızı site de en göz önünde bulunan animasyonlar kısmına ekleyerek sanki bir televizyon ekranı gibi ilgi çekmesini sağlayabilirsiniz. Sürekli animasyonlar kısmına resimler yükleyerek sitenizi renklendirebilirsiniz.
 • Kayan Haber : Bu kısmıma girilen haberi aşağıdan tukarı kaydırmak sureti ile kullanıcıya sunar. Bu kısımda istenirse habere iç ve dış link verilebilir.
 • Statik Haber : Bu kısıma düz yazı ve resim ekleyerek haber veya ürün tanıtımı seklinde kullabilirsiniz. Sizin belirlediğiniz sayıda haber web sitenizin ana sayfasında sizin belirlediğiniz başlık altında tarih ve açıklama olarak listelenecektir. Haber üzerine tıklandığında haberin detayına gidilir.
 • Personel Sayfası : Site üzerinde otomatik olarak firmanın personelini ve personel özgeçmişlerini resimleri ile birlikde gösteren bir sistem mevcuttur. Bu sistemde personele öncelikle bir kategori seçilir, ardından personelin adı soyadı, ünvanı ve görevi ile personel resmi eklenir. Bu yönetim yine site yöneticisinin elindedir.
 • E-Bülten : E-Bülten, site ziyaretçilerinin firmanın haber listesine kayıt sistemidir. Ziyaretçiler istedikleri zaman bu sisteme üye olabilir, üyelikten çıkabilirler. Eklenen üyelerin e-posta adreslerini sistem toplu e-posta atabileceğiniz formatta size sunar. Üyelerin yönetimi yine site yöneticisindedir.
 • Foto Albüm : Sistemizin bu bölümü oluşturuduğunuz yada var olan bütün sayfalara resim ekeleme şeklindedir. Sisteme deki sayfalara resim eklemek oldukça basittir.
 • Referanslar : Referanslar da diğer sayfalarda olduğu gibi site yöneticisinin yönetimindedir.
 • Anket : Sistemde otomatik anket sistemi de mevcuttur. Bu sayede site yöneticisi site ziyaretçilerinin görüşlerini almak istediği konuyu anket bölümünde yayınlar. İstenildiğinde kaldırılabilen bir sistem olan anket sistemi, düzenleme ve silme fonksiyonlarına da sahiptir. Anket sisteminde aynı zamanda ayrı bir güvenlik sistemi mevcuttur. Bu sistem, anket sonuçlarının doğruluğunu sağlayabilmek için kullanıcı IP sini kaydetmekte, aynı IP adresinden başka bir kaydı engellemektedir.
 • Faydalı Linkler : Bu sayfada yayınlamak istediğiniz linkleri eklemek silmek site yöneticisin elindedir.
 • İnsan Kaynakları : İnsan kaynakları sistemi diğer sistemlerden farklı olarak email yolu ile değil, kayıt tutma sistemine göre çalışmaktadır. Yani insan kaynakları formunu dolduran herkesin kaydı yönetim panelinizde tutulmaktadır. Email sistemlerinde kayıt email yolu ile geldiğinden, emailler zamanla silinebilmekte, bir arşiv oluşturulamamaktadır. Ama bu sistemde 1 yıl önce formu dolduran bir kişinin bile bilgilerine ulaşılabilmektedir.
 • İletişim Bölümü : İletişim sayfasına diledğiniz kadar şube açarak dilediğiniz kadar iletişim bilgisi ekleyebilrisiniz. İletişim sayfasındaki fordan kullanıcılar size istek görüş ve dileklerini size iletebilirler. Bu kısımda hem e-posta yoluyla hemde arşivleme ile gelen mesajlar saklanır.
 • İletişim Haritası : İletişim sayfasında firmanızın ve şubelerinizin yerlerinde harita üzeriden işaretleyerek müşterilerinizin sizi daha rahat bulmasını sağlayabilirsiniz.
 • Güvenlik : Site gerek ziyaretçilerin görebileceği alanlarda, gerekse de yöneticinin kullanacağı alanlarda maksimum güvenlik içermektedir. Her sayfada özel bir güvenlik sistemi çalıştırılır ve yetkisiz kullanıcıların erişimi önlenir.

Web Sitesi Demo Panel Demo

İnteraktif Ürün Tanıtım Web Sitesinin Özellikleri

www.EnUcuzWebSayfasi.com WEB SETİ ürün tanıtım sistemi web sitesi yukarıda sıralanan bütün özellikleri kapsamakta ve ürün tanıtım ile ilgili aşağıda sıralanan özellikleri de içermektedir. Dinamik olarak ürün tanıtımı yapabileceğiniz web sitesi özellikeri aşağıdadır.

 • Ürün Kategorisi Başlığı : Ürünlerinizin kategorilerini  genel bir başlık altında toplayarak sitenize gelen ziyaretçilerinize aradığı ürüne daha çabuk ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. [ Ör : Elektronik Ürünler ]
 • Ürün Kategorileri : Ürünlerinizi kategorize ederek site içinde ulaşımını kolaylatırabilirsiniz. [ Ör : Notebook, Tablet PC vs.]
 • Ürün Kategorisi Özellikleri : Ürün kategorileriniz için programlanmış olan bu bölüm tamamen esnek bir yapıya sahip olup, her kategori içn farklı özellikler tanımlayabileceğiniz mükemmel bir özellik tir. Bu kısıma metin olarak yada var-yok şeklinde dilediğiniz kadar özellik ekleyebilirsiniz. Kategori altından eklediğiniz bütün özellikler o kategor altında yer alan bütün ürünlerin detayıdan ürüne özel olarak bilgi girişi yapılabilir.
 • Kategori Markası : Oluşturulan kategoriler altına marka ekleyerek ziyretçilerinizi doğru bir şekilde yönlendirebilirsiniz.  [ Ör : Samsung, Asus vs.]
 • Ürünler : Kategori markaları altına ürünler ekleyebilirsiniz. Ürün detayından ürün fotoğrafı, ürün özellikleri, ürün açıklması, ürün fiyatı ve ödeme seçeneklerini düzenlebilir ürün için yapılan yorumları kontrol ettikten sonra onaylayarak web sitenizde yayınlayabilirsiniz.
 • Ürün İzleme : Web sitenize eklediğiniz ürünlerinizin en çok hangisinin ziyaret edildiğini ve kaç kere ziyaret edildiğini yönetim paneli üzerinden takip edebilirsiniz.
 • Kampanyalı Ürünler : Ürünlerinizi "Kampanyalı Ürünler"  olarak kategorize edebilir ve ana sayfa vitrininde görüntüleyebilirsiniz.
 • İndirimli Ürünler : Ürünlerinize indirim uygulayabilirsiniz ve ana sayfa vitrininde görüntüleyebilirsiniz.
 • Çok Satan Ürünler : Ürünlerinizi "Çok Satan Ürünler"  olarak kategorize edebilir ve ana sayfa vitrininde görüntüleyebilirsiniz.
 • Popüler Ürünler : Ürünlerinizi "Popüler Ürünler"  olarak kategorize edebilir ve ana sayfa vitrininde görüntüleyebilirsiniz.
 • Haftanın Ürünü : Ürünleriniz "Haftanın Ürünü"  olarak kategorize edebilir ve ana sayfa vitrininde görüntüleyebilirsiniz.

Web Sitesi Demo Panel Demo

Biz Sizi Arayalım
Adınız Soyadınız
E-posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Mesajınız
WebSeti Bilişim Teknolojileri
a : Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 274. Sokak Wings Ankara İş Kuleleri B Blok Kat:13 Daire:99 Yenimahalle - ANKARA
t : 0850 303 02 04
c : 0533 200 02 04
@ : bilgi@enucuzwebsayfasi.com
+90 850 303 02 04
DNS Bilgilerimiz
ns1.natrohost.com
ns2.natrohost.com

WebSeti Bilişim Teknolojileri
Ucuz Site Bedava Web Sitesi / Ucuz Web Bedava Web Sitesi / Ucuz Web Sitesi / Ucuz Web Sayfası / Ucuz Web Page Bedava Web Sitesi / Ucuz Web Site Page / Ucuz Site Sayfası / Ucuz Şirket Sayfası / Hazır Web Sitesi / Ucuz Şirket Web Sitesi / Ucuz Köy Dernek Web Sitesi / Ucuz Hosting / Bedava Web Sitesi / Ucuz Kişisel Site / Ucuz Kişisel Sayfa / Ucuz Kişisel Web Page / Ucuz Kişisel Web Sitesi / Ucuz E-Ticaret Web Sitesi / Ucuz E-Ticaret Web Sitesi / Ucuz E-Ticaret Web Sitesi / Ucuz E-Ticaret Web Sayfası / Ucuz E-Ticaret Sayfası / Ucuz E-Ticaret Mağza / En Ucuz Hosting / Bedava Web Sayfası / Kolay Kişisel Web Sitesi / Kolay Kişisel Sayfa / Kolay Kişisel Web Page / Hazır Web Sayfası / En Ucuz Köy Sitesi / En Ucuz Dernek Sitesi / Kolay E-Ticaret Web Sitesi / Kolay E-Ticaret Web Sayfası / Kolay E-Ticaret Sayfası / Kolay E-Ticaret Mağza / Kolay Eticare Web Sitesi / En Ucuz Server / Bedava Site Kur / Kolay Web Sitesi / Kolay Web Sitesi / Kolay Web Sitesi / Kolay Web Sayfası / Kolay Web Page / Kolay Site Page / Kolay Site Sayfası / Kolay Şirket Sayfası / Kolay Şirket Sitesi / Kolay Şirket Web Sayfası / Ucuz Hosting / Yeni Kanun Web Sitesi / Yeni Türk Ticaret Kanunu Web Sitesinde Olması Gerekenler / Yeni Türk Ticaret Kanunu Web Sayfası / Yeni Türk Ticaret Kanunu Web Page / Yeni Türk Ticaret Kanunu Site / Yeni Türk Ticaret Kanunu internet Sitesi / Yeni Türk Ticaret Kanunu Şirket Sitesi / Yeni Web Sitesi Ekonomik Web Sitesi / Hemen Web Sitesi / Hemen Web Sitesi / Hemen Web Sayfası / Hemen internet Sitesi / En Ucuz Hosting / En Ucuz internet Sitesi / Ankara Ucuz Web Sitesi Şirketleri / İstanbul Ucuz Web Sitesi Şirketleri / İzmir Ucuz Web Sitesi Şirketleri /